дивись.info

Путін скасував всі публічні заходи, – ЗМІ

Путін скасував всі публічні заходи, – ЗМІ

Президент Росії Володимир Путін скасував найближчі публічні заходи, розповіли три джерела, близьких до Кремля. Раніше він скасував поїздку в Сочі. Співрозмовники дають різні версії: від хвороби до ситуації в Сирії, яка ускладнилася.

Про це повідомляє «Дождь».

Володимир Путін скасував як мінімум два найближчих публічних заходи. У вівторок він повинен був провести в Кремлі нараду з цивільної мікроелектроніці. Цієї наради не буде, каже співрозмовник, близький до організації заходу. У середу Путін планував взяти участь у форумі «Наставник», який проводить Агентство стратегічних ініціатив. На початку лютого Путін публічно обіцяв приїхати на форум. Він був в планах глави держави, говорять співрозмовники, знайомі з графіком Путіна. За їх словами, сьогодні вранці прийшла інформація про скасування заходу.

Прес-секретар президента Дмитро Пєсков на момент публікації матеріалу не відповів на питання про причини зміни планів Путіна.

Раніше президент скасував відрядження в Сочі. Воно повинна була відбутися в понеділок, але в неділю ввечері журналістам кремлівського пулу, які повинні були супроводжувати главу держави, прийшло повідомлення про скасування поїздки. Пізніше прес-секретар президента Дмитро Пєсков пов’язав рішення з розбився в неділю літаком в Підмосков’ї. Це зроблено, щоб глава держави в разі потреби міг особисто координувати розслідування і роботи з надання допомоги постраждалим, повідомляли в новинах «Першого каналу».

На наступний день Путін дійсно працював в Москві – він зустрівся з главою Палестини Махмудом Аббасом, а також з фіналістами конкурсу «Лідери Росії». Путін говорив хрипко і на початку зустрічі вибачився за те, що втратив голос. «Простудився, але продовжує працювати», – прокоментував пізніше Пєсков.

На опублікованій на сайті kremlin.ru записи із зустрічі видно, що глава держави поводиться досить розсіяно. Він кілька разів ставив учасникам питання, відповіді на які вони дали йому раніше. Так, одна з виступаючих розповіла главі держави, про те, що жила раніше в Новосибірську, а Путін перепитав її, де вона раніше проживала. Було видно, що президент нездоровий, говорить співрозмовник, який брав участь в заході.

Якщо хвороба президента затягнеться, не виключено, що прес-службі президента доведеться публікувати старі зустрічі Путіна з чиновниками під виглядом нових, каже співрозмовник, близький до Кремля. За його словами, владі в розпал виборчої кампанії невигідна тема хвороби лідера.

Джерело, близьке до Кремля, який брав участь в організації одного із заходів за участю Путіна, говорить, що вони не отримували ніяких офіційних пояснень про причини неприбуття Путіна. Неформально, говорилося, що це може бути пов’язано з якимись подіями в Сирії, зазначає він. Раніше ЗМІ повідомляли про масову загибель співробітників приватної військової компанії «Вагнер», однак оцінки числа жертв кардинально різнилися – від декількох чоловік до декількох сотень.

Інформація про зникнення Путіна з публічно простору з’являється регулярно. Востаннє це відбулося влітку минулого року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.