дивись.info

Раптова хвороба Путіна набагато серйозніша — Independent

Раптова хвороба Путіна набагато серйозніша — Independent

Раптова «застуда» президента Росії Володимира Путіна набагато серйозніша. Вона ставить під загрозу проведення своєї президентської кампанії.

Про це пише журналіст Олівер Керролл у статті для Independent.

Після повідомлення про хворобу Путіна ситуація у Росії та за її межами дещо похитнулася. Кореспонденти провідних західних ЗМІ додають, що останнім часом під час появи на публіці президент Росії звучав хрипко і весь час кашляв.

Зокрема, на фіналі конкурсу «Лідери Росії» та в передвиборному турне в Сибіру минулого тижня.

«Президенту було важко вимовляти публічні промови, він робив помилки і не виглядав зосередженим. А вже у вівторок прес-секретар президента Дмитро Пєсков розвіяв припущення про серйозну хворобу. Він сказав, що Путін продовжить роботу в Кремлі або в приміській резиденції в Ново-Огарьово», – пише журналіст Independent.

Але і заява про «застуду», і скасування публічних заходів наштовхують на думку, що Путін таки справді хворий. І якщо його хвороба затягнеться, імовірно, його прес-службі доведеться публікувати фото зі старих зустрічей Путіна з чиновниками, видаючи їх новими.

«Ця неясність лише додалася до численних неперевірених чуток, які циркулюють у Москві. Джерела, близькі до Кремля, сказали Independent, що існували сумніви навіть у тому, що президент Путін проведе свою четверту президентську кампанію», – пише Олівер Керролл.

Як додав співрозмовник «Дождя», наближений до Кремля, владі дуже невигідна тема хвороби Володимира Путіна перед проведенням виборів президента Росії.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.