• USD: 36.50
  • EUR: 38.90

Основні причини відмови українцям у візі США

Основні причини відмови українцям у візі США

Плануєте подавати документи на отримання візи у США, але боїтеся, що вам відмовлять? Не хвилюйтеся, ось найпоширеніші причини, за якими заяви наших співвітчизників можуть відхилити.

Про це пише ukrainianpeople.us.

Підозра в імміграції

Головна причина відмови у візі в США – це підозра в вашому бажанні іммігрувати в Америку. Саме з цієї причини випливають всі інші. Достатньо тільки однієї помилки в анкеті, або натяку на брехню на співбесіді і Ви не зможете отримати візу.

Обмежені зв’язки з батьківщиною

Обов’язок консульського офіцера — розглядати кожного іноземця як можливого іммігранта, а завдання іноземця — довести йому протилежне. Робиться це за допомогою довідок з місця роботи, документів на нерухомість, про наявність сім’ї або родичів, які залишаються в рідній країні. Часто з цієї причини відмовляють у наданні візи молоді. У цих людей зазвичай немає дітей, вони не мають у своєму володінні квартиру або будинок, ніде не працюють. А якщо і працюють, то тільки недавно влаштувалися або заробляють зовсім мало. Молодь вважається дуже мобільною, повною сил, енергії і амбіцій, і, як наслідок, більш схильною до імміграції.

Мало поїздок за кордон

Відмова у візі США може бути викликана поганою візовою історією. А ось те, що ви бували в інших країнах і вчасно звідти повернулися, засвідчить вашу законослухняність і міцні зв’язки з батьківщиною. Перевага в цьому випадку віддається країнам Європи, адже, погодьтеся, мало хто хоче іммігрувати до Туреччини, Єгипту чи в інші держави з невисоким рівнем розвитку.

Підозріле запрошення

Ні для кого не секрет, що громадяни США стають відмінними чоловіком та дружиною для тих, хто дуже хоче іммігрувати в Америку. Тому якщо ви познайомилися в Інтернеті і їдете зустрітися з коханим/коханою, візовий офіцер може щось запідозрити. Також його, ймовірно, насторожить запрошення, написане ламаною англійською мовою, або ж запрошення, складене стороною, що запрошує, або завірене нотаріусом, що є в чорному списку консульства.

Непереконлива інформація щодо цілей поїздки і хвилювання

Коли безпосередньо на співбесіді вас запитують про мету поїздки, бажано говорити впевнено і конкретно. Наприклад, якщо ваша мета — туризм, розкажіть про те, в яких містах хочете побувати, що побачити, надайте якісь квитки або складені маршрути. Відмова у візі США також може бути викликана вашою нервозністю, хвилюванням і сумнівами під час інтерв’ю. Тому намагайтеся вести себе максимально спокійно і зібрано.

Пологи в США

Саме по собі бажання народити дитину в Америці не є причиною для відмови у візі. Однак якщо ви вже народжували в США, а оплату медичних рахунків залишили американським платникам податків, візу ви не отримаєте. Також сумніви можуть виникнути, якщо на момент подання першої заяви ви були вагітні, але справжні причини поїздки приховали.

Брак фінансів

Якщо ви їдете в США лікуватися, то повинні надати документи, що підтверджують вашу фінансову можливість оплатити таке лікування (медицина в Америці недешева). Аналогічно справа йде і з студентами: якщо ви збираєтеся в Штати на навчання, то повинні мати можливість оплатити освіту самостійно або за допомогою спонсора. Та й в цілому низький рівень доходу викличе у візового офіцера підозри, що ви збираєтеся в США нелегально працювати і покращувати своє матеріальне становище. Або ж висітимете «мертвим вантажем» на суспільстві, звертаючись по соціальну допомогу і виплати.

Різні порушення

Якщо в свій минулий приїзд ви перевищили термін перебування за візою, вкрали шоколадку в американському магазині, розпивали алкоголь в громадських місцях, працювали за туристичною візою чи робили ще щось з розряду «не можна», то вам з великою ймовірністю можуть відмовити у візі. Якщо ви перевищили легальний період перебування в країні на термін від 6 місяців до 1 року, то вас не пустять в Штати наступні три роки. А якщо більше — шлях до США закритий для вас на найближчі 10 років.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: