дивись.info

Львів співпрацюватиме з містами Азербайджану

Львів співпрацюватиме з містами Азербайджану
Фото: DW

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий з Надзвичайним і Повноважним Послом Азербайджану в Україні Азером Худієвим обговорили питання співпраці, зокрема, щодо будівництва нового фонтану, реконструкції площі перед будівлею Оперного театру, будівництва виставкового центру. 

Про це повідомили в прес-службі ЛМР.

«Ми зацікавлені у роботі з вами, ми готові допомагати і співпрацювати. У нас є багато громадських проектів, по яких ми б могли спільно працювати. Оскільки Львів завжди був містом, яке з’єднує схід та захід, то нас цікавить будівництво виставкових центрів. Ми шукаємо інвестора для будівництва такого центру, оскільки це дало б можливість представляти у Львові різні міста й країни», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Як під час зустрічі зазначив Азер Худієв, Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні, Азербайджан готовий до співпраці з містом Львовом. Зокрема на зустрічі обговорили інвестиційні проекти, ІТ сферу, історичну частину міста, проекти у сфері газопостачання та теплопостачання.

Нагадаємо, торік за фінансової підтримки Посольства Азербайджанської Республіки в Україні відремонтовано та обладнано офтальмологічний кабінет поліклінічного відділення  №1 Комунального підприємства Львівська 1-а міська клінічна лікарня ім. Князя Лева, що на вулиці Лемківській, 28.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.