дивись.info

Президент «Рошен» визнав, що компанія торгує із невизнаним Придністров’ям

Президент «Рошен» визнав, що компанія торгує із невизнаним Придністров’ям

Кондитерська корпорація «Рошен» веде бізнес із ТзОВ «Шериф» із невизнаної республіки «Придністров’я». При цьому торгівля із «Придністров’ям» відбувається нібито «як із резидентом Молдови».

Про це в інтерв’ю «Радіо Свобода» розповів президент корпорації «Рошен» В’ячеслав Москалевський.

Зазначимо, напередодні повідомлялося, що «Рошен» продає свій товар компанії «Шериф” із «Придністров’я». Власник компанії «Шериф» – олігарх Віктор Гушан – вважається головним бенефіціаром існування «Придністровської молдовської республіки».

«Ну так, торгуємо, звичайно (із «Шерифом», – ред.). І не тільки ми. Справа в тому, що ми торгуємо з ними як із резидентами Молдови, розумієте?», – сказав президент корпорації «Рошен».

На зауваження про те, що Придністров’я – це сепаратистський регіон, Москалевський відповів, що це йому невідомо.

«Взагалі-то, ну про те, що він сепаратистський, мені ж не відомо. Це ж вже 10 чи 20 років відбувається», – сказав президент корпорації «Рошен».

«Насправді ми відправляємо цей товар у Молдову, а виходить, у Тирасполь. Те, що в Молдові зараз обмірковують, як існує в Молдові Придністров’я, це для мене питання, розумієте? Я ж не один такий. Це ж зараз тільки молдовани схопилися, а так ця практика існує вже років 20», – додав Москалевський.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.