дивись.info

Кубів у Львові розповів, як уряд підтримує машинобудування

Кубів у Львові розповів, як уряд підтримує машинобудування

Уряд створив умови для розвитку підприємств машинобудування, зокрема, ухвалив рішення щодо збільшення обов’язкового авансового платежу за поставки тролейбусів, автобусів, електробусів та трамваїв до 70%, а також збільшив строки, за які виробник може поставити продукцію комунальному підприємству.

Про це під час візиту до Львова нагадав перший віце-прем’єр-міністр-Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, передає кореспондент Дивись.info.

«Під час публічних закупівель замовники не могли попередньо оплатити транспорт, де строк поставки виходив за межі поточного бюджетного року. Це ускладнювало роботу виробників і зменшувало можливості для замовників, які хотіли б закупити новий транспорт. Тепер ми врегулювали цю норму, щоб підтримати національного виробника та сприяти оновленню транспорту у містах. Якщо закупити для міст України 100 трамваїв та 50 автобусів, чи навпаки, то 60% локалізації виробництва дозволяє повернути в місцеві бюджети мінімум 90 млн грн», – наголосив Степан Кубів.

За його словами, раніше замовники могли здійснювати передоплату при закупівлях трамваїв, тролейбусів, автобусів, електробусів та інших транспортних засобів тільки у тому випадку, якщо вони будуть поставлені упродовж поточного бюджетного періоду.

Постачальники, зазвичай, не могли виготовити замовлення вчасно, не могли бути впевнені у тому, як закінчиться закупівля і розпочати виготовлення продукції наперед.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.