дивись.info

Майже триста малозабезпечених осіб повернулися на ринок праці завдяки проекту «Рука допомоги»

Майже триста малозабезпечених осіб повернулися на ринок праці завдяки проекту «Рука допомоги»

Міністерство соціальної політики України за підтримки Світового банку реалізовує проект «Рука допомоги», який націлений на повернення на ринок праці малозабезпечених осіб та ВПО.

Про це під час прес-конференції повідомила Інна Шинкаренко, координаторка з комунікаційної роботи проекту «Рука допомоги», інформує Дивись.info.

Проект стартував у 2016 році і є пілотним. Нещодавно Міністерство соціальної політики продовжило його дію до кінця 2018 та розширило географію.

«Проект допомагає повернутися на ринок праці членів малозабезпечених сімей, які отримують соціальну допомогу від держави. Також він має на меті реінтеграцію на ринок праці вимушених переселенців з території АТО. Мова йде про допомогу у працевлаштуванні та започаткуванні бізнесу», — каже Інна Шинкаренко.

Спочатку проект діяв тільки у Львівській, Полтавській та Харківській областях. Тепер же за допомогою можуть звертатися мешканці ще трьох ОТГ з Житомирської, Чернігівської та Донецької областей. У держбюджеті на 2018 рік на надання фінансової допомоги в рамках проекту передбачено 20 млн грн.

На Львівщині 285 осіб повернулися на ринок праці, зокрема. Шансом започаткувати власну справу скористалися  40 осіб — вони вже отримали позитивне рішення про надання поворотної допомоги на бізнес, а 20 — отримали фінансування.

Більш детально про проект та його учасників, які вже відкрили свій бізнес, можна дізнатися тут.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.