дивись.info

Трускавецька міська рада повинна посилити контроль над мінводами, – екс-голова Трускавця

Трускавецька міська рада повинна посилити контроль над мінводами, – екс-голова Трускавця
Фото: www.truskavich.com

Трускавецька міська рада повинна посилити контроль і несе за це відповідальність над мінеральними водами Трускавця.

Про це в інтерв’ю «Трускавецькому віснику» заявив голова МГО «Рада Старійшин», міський голова Трускавця 2002-2010 рр., генеральний директор ГКК «Карпати» Лев Грицак.

За його словами, повинні виділятися і кошти з міського бюджету на санітарні водозахисні заходи у місті.

«Я переконаний, і це підтверджується законом та підзаконними актами, що контроль над мінводами над мінводами Трускавця міська рада повинна посилити і несе за це відповідальність», – сказав Лев Грицак.

«Якщо в Конституції України прописано, що надра належать народові, то хай би воно так і було, нехай би Трускавецька міська рада, що представляє інтереси громади міста, була альтернативним власником унікальної лікувальної води «Нафтуся» і мала свої свердловини. Адже, ні один інший експлуатант не вкладе необхідний для збереження родовища «Нафтусі» обсяг коштів», – пояснює Грицак.

Також він зазначив, що міська рада, в порівнянні з іншими експлуатантами мінвод, є і буде постійна, і вона в першу чергу зацікавлена у збереженні гідромінеральної бази, а відповідно і курорту Трускавець, завдяки якому трускавчани і мешканці навколишніх сіл і міст мають роботу.

«Хотілося б, щоб плата за «Нафтусю» йшла не в офшори, а в міський бюджет. Впевнений, що таке бажання і у всіх інших споживачів «Нафтусі», – додав колишній міський голова.

Читайте також: Мінеральні води Трускавця: лікувальні властивості та особливості

Повну версію інтерв’ю читайте тут.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.