дивись.info

Українець намагався ввезти нелегально з Польщі побутової техніки на понад 6 тисяч євро (фото)

Українець намагався ввезти нелегально з Польщі побутової техніки на понад 6 тисяч євро (фото)

Учора українець через пропускний пункт «Краковець» намагався ввезти з Польщі 18 предметів побутової техніки. Про це повідомили в ДФС Львівської області.

Учора водій автомобіля «Mercedes-Benz Sprinter» в’їхав з Республіки Польщі в пункт пропуску «Краковець». Для перетину кордону обрав смугу спрощеного контролю «зелений коридор».

Під час митного контролю вказаного транспортного засобу та внесення в базу даних про осіб, які в ньому переміщувались, спрацювала автоматизована система аналізу та управління ризиками (АСАУР) на предмет в’їзду в Україну одного з пасажирів вказаного автомобіля частіше одного разу протягом 72 годин, що стало підставою для проведення більш ретельного огляду транспортного засобу.

Під час митного огляду в автомобілі виявлено 18 предметів побутової техніки: мікрохвильові печі, духовки, посудомийні машини, індукційні та газові плити тощо, які водій автомобіля визнав своєю власністю. Загальна вага товару становить понад 540 кг, а вартість, згідно з поданими під час митного контролю фіскальними чеками, становить більш ніж 6 230 євро.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.