дивись.info

До серпня села отримають комп’ютеризовані відділення «Укрпошти» 

До серпня села отримають комп’ютеризовані відділення «Укрпошти» 

Керівництво ПАТ «Укрпошта» планує до кінця 1 півріччя 2018 року створити комп’ютеризовані відділення поштового зв’язку в кожному селі України з населенням понад 2 тисячі осіб.

Про це заявив в.о. генерального директора «Укрпошти» Ігор Смілянський, передає «Укрінформ».

«За нашими підрахунками, лише 12-14 мільйонів мають доступ до послуг “Укрпошти”. Півтора року тому лише 20% наших відділень (ми маємо 11,5 тисяч відділень) мали комп’ютери.

На сьогодні ми поставили перед собою завдання – до кінця 1 півріччя, а по суті, ми починаємо у березні, комп’ютеризувати всі села України, де мешкає більш ніж дві тисячі населення», – підкреслив Смілянський.

«Тобто кожне таке село отримає комп’ютеризоване відділення “Укрпошти”, що дасть можливість день у день приймати платежі-перекази та надавати людям усі сучасні послуги», – пояснив він.

«Цей проект стосуватиметься й заміни старих машин автопарку “Укрпошти”. Для сільських населених пунктів, де проживає менше двох тисяч осіб, запроваджуватимуть пересувні відділення», – додав Смілянський.

«Працюватиме команда з трьох людей: оператор буде в сільраді приймати платежі, а водій із листоношею проїжджатимуть селом і розвозитимуть пенсії, газети, посилки. Таким чином, ми осучаснимо пошту та створимо кращі умови праці для листонош», – зазначив в.о. генерального директора «Укрпошти».

«До того ж, ми зможемо забезпечити якість надання послуг: кожна автівка оснащена GPS і ми зможемо відслідковувати їх пересування, моніторити», – уточнив він.

За прогнозами Смілянського, повністю комп’ютеризувати Україну вдасться за два-три роки.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.