дивись.info

Ужгород купить 10 львівських автобусів «Електрон»

Ужгород купить 10 львівських автобусів «Електрон»

КП «Ужгородський муніципальний транспорт» через аукціон купить 10 сучасних низько підлогових автобусів «Електрон».

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський голова Ужгорода Богдан Андріїв.

«Щойно через онлайн-майданчик електронних публічних закупівель «ProZorrо» відбувся аукціон, на якому комунальне підприємство «Ужгородський муніципальний транспорт» закупило для міста 10 сучасних низькопідлогових автобусів, екологічного стандарту Евро-5, пасажиромісткістю 102 чол., із них 30 місць – сидячі. Автобуси доступні для маломобільних груп населення, обладнані відкритою рампою, призначеною для пасажирів на інвалідних візках, та спеціальним місцем у салоні. Незалежна підвіска забезпечує плавність ходу та маневреність автобуса, що є надважливо для вулиць нашого міста. Закупівлі передувала серйозна системна робота колективу КП «Ужгородський муніципальний транспорт», – написав Андріїв.

Він додав, що переможцем стало ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «ЕЛЕКТРОНТРАНС», яке у наступні місяці виготовлятиме автобуси для Ужгорода.

«Очікуємо новий транспорт на вулицях обласного центру Закарпаття у серпні цього року. На придбання автобусів з міського бюджету передбачено 54 мільйони гривень», – зазначив міський голова.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.