дивись.info

На Львівщині лише кожен десятий з корупціонерів отримав реальний термін

На Львівщині лише кожен десятий з корупціонерів отримав реальний термін

У 2017 році на Львівщині за фактами корупційних дій було винесено 54 вироки.

Про це під час координаційної наради керівників правоохоронних органів «Стан протидії злочинності на території Львівської області упродовж 2017 року» заявив прокурор Львівської області Юрій Квятківський, передає кореспондент Дивись.info.

«У 2017 році на Львівщині завершили досудове розслідування у 112 кримінальних справах, відкритих за корупційні злочини. До судів скерували обвинувальні акти відносно 128 осіб. Суди винесли 54 обвинувальні вироки відносно 80 осіб, і лише у восьми випадках винних засудили до реальних термінів ув’язнення», – заявив прокурор області .

За всіма провадженнями збитки становили 21 млн грн,  з них держбюджету – на 8,7 млн грн. Відшкодовано 234 тис. грн, накладено арешти на майно – на понад 27 млн грн. Вилучено майна і готівки на понад 3,8 млн грн. пред’явлено позовів на 4 млн.грн.

«Однак правоохоронцями виявляються лише поодинокі факти резонансних корупційних правопорушень. Націлюю правоохоронні органи на виявлення саме таких правопорушень», – додав прокурор області.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.