дивись.info

Сертифікація, яка надає впевненості

Сертифікація, яка надає впевненості

Орган з оцінки відповідності ДП «Західний експертно технічний центр Держпраці» пропонує виробникам та постачальникам продукції професійні послуги з сертифікації та оцінки відповідності вимогам технічних регламентів обладнання та посудин, що працюють під тиском, машин та устаткування, електричного обладнання, обладнання вибухозахищеного, газо користувального обладнання, вибухозахищеного обладнання, засобів індивідуального захисту.

*промоція

Також орган з оцінки відповідності разом з європейським нотифікованим органом Technická inšpekcia, a.s. проводить роботи з оцінки відповідності, сертифікації та перевірки технічного файлу вимогам директив CE. Після закінчення робіт виробники отримують сертифікат відповідності, що надає право реалізувати продукцію в Європейському Союзі.

ДП «Західний ЕТЦ» єдиний в західному регіоні Україні орган з оцінки відповідності, який на базі державного підприємства об’єднав всі можливі послуги з сертифікації та експертизи та володіє компетенцією і досвідом на виконання робіт з випробувань, сертифікації та оцінки відповідності продукції вимогам технічних регламентів. Організація пройшла процедуру акредитації щодо відповідності до вимог міжнародного стандарту ISO/IEC 17065:2012 та отримав атестат акредитації зареєстрований в Реєстрі НААУ за номером 1О265.

Численними наказами міністерства економічного розвитку і торгівлі України державне підприємство «Західний експертно – технічний центр» призначене Органом з оцінки відповідності продукції вимогам 10 Технічних регламентів і внесений до відповідного Реєстру за номером UA.TR.105.

Фахівці організації проводять роботи з оцінки відповідності та сертифікації як в Україні так і поза її межами. Так, у 2017 році будо проведено більше 20 робіт в Польщі, Франції, Німеччині, Словенії, Італії, Туреччині.

Сучасний та професійний підхід, наявність акредитації та призначення, власна акредитована лабораторія забезпечують можливість виконувати замовлення в заплановані терміни без додаткових витрат та затримок.

Більш детальну інформацію можна  отримати на сайті www.sert-zetc.lviv.ua,

У разі виникнення запитань чи пропозицій просимо звертатись:

ДП «Західний експертно – технічний центр Держпраці»

79037, м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 233А

тел. 2932260; тел. моб. +380678298262

[email protected]

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.