дивись.info

У «Сколівських Бескидах» показали життя зубрів (фото)

У «Сколівських Бескидах» показали життя зубрів (фото)

За результатами моніторингу, обліку та спостережень за популяцією на Львівщині з початку цього року нараховується 84 зубри.

Як розповів директор національного парку «Сколівські Бескиди» Василь Бандерич, у зимовий період на території парку здійснюється підгодівля тварин, – сіном, соломою, капустою, буряками та висівками, передає кореспондент Дивись.info.

«Основне стадо перебуває тут, самка та молоде покоління залишаються тут. Важливу роль у відтворенні виду відіграє фактор підгодівлі в осінньо-зимовий період», – зазначив Бандерич.

 

На виконання «Програми ре інтродукції бізона європейського (зубра) в Сколівських бескидах (Українські Карпати)» у межах проекту «Відновлення субпопуляції зубра європейського у Східних Карпатах», які фінансувалися фондом ОНПС упродовж 2009-2010 років у вольєр Майданівського лісництва НПП «Сколівські Бескиди» завезли 11 зубрів з Німеччини та Австрії. Згодом тварин випустили в природу.

Відтак, на даний час уже сформувалось стадо, що налічує 33 особини, з яких 5 народилися у 2017 році.

В цьому році по парку зафіксовано 414 особин оленя благородного, 411 особин козулі  та 112 кабана. З хутрових звірів обліковано18 вовків, 46 лисиць та 268 куниці.

Окрім того, облікували 27 особин ведмедя бурого, 23 особини рисі та 10 особин кота лісового.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.