дивись.info

Насіров задекларував шість гривень доходів за рік

Насіров задекларував шість гривень доходів за рік

Колишній глава Податкової Насіров втратив торік 43 мільйони гривень, проте придбав дві пари швейцарських годинників. Доходи за рік у нього були скромні – шість гривень на рік, або 50 копійок на місяць.

У 2017 році екс-глава Державної фіскальної служби Роман Насіров заробив всього лише шість гривень. Про це в четвер, 1 березня, повідомляє проект Декларації Bihus.Info.

Крім того, фінансові активи Насірова зменшилися на 43 млн гривень, однак з’явилися дві пари нових швейцарських годинників.

Як зазначено в декларації Насірова за 2017-й, шість гривень доходу він отримав як відсотки за банківським вкладом в Укргазбанку. Зарплата дружини колишнього глави ДФС Катерини Глімбовської склала майже 40 000 гривень і ще понад дев’ять мільйонів вона отримала від передачі прав і обов’язків за договором про участь у Фонді фінансування будівництва.

Також Насіров задекларував $55000 і 1,25 млн гривень грошових заощаджень. Для порівняння, в 2016 році готівкою він тримав 420 тисяч євро, $1 млн і більше 4 млн гривень. Тобто виходить, що за рік він збіднів більш ніж на 43 млн гривень. Очевидно, ці кошти були витрачені в березні минулого року на внесення застави – тоді за вихід Насірова на волю було сплачено 100 млн гривень, половину з яких дала дружина, половину – тесть Олександр Глімбовський.

З цінних речей 28 січня 2017 року, в день народження Катерини Глімбовської, у неї з’явився новий швейцарський годинник фірми Rolex. Ще один годинник, Breguet, подарували 3 березня на день народження самому Насірову. Також подружжя задекларувало колекції вин, творів мистецтва та антикваріату, п’ять транспортних засобів, два будинки і чотири квартири.

Нагадаємо, Насіров підозрюється в завданні збитку в 2 мільярди гривень. За даними слідства, він ухвалював необґрунтовані рішення про відстрочення рентної плати за видобуток корисних копалин.

31 січня Кабінет міністрів прийняв рішення про звільнення голови Державної фіскальної служби Романа Насірова.

Однак уже в лютому Насіров подав до суду на Кабінет міністрів і ДФС з вимогою поновити його на посаді.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.