дивись.info

Президентом Вірменії став співзасновник компанії «Тетріс»

Президентом Вірменії став співзасновник компанії «Тетріс»

Національні збори Вірменії обрали четвертого президента країни. Ним став колишній посол Вірменії у Великобританії Армен Саркісян, в 1996-1997 роках який обіймав посаду прем’єр-міністра.

Про це повідомляє PanARMENIAN.

«Саркісян був єдиним кандидатом на цю посаду: його кандидатуру висунули 65 депутатів з правлячої Республіканської партії Вірменії (РПВ) і Вірменської революційної федерації «Дашнакцутюн» (ВРФД)», – йдеться в повідомленні.

Згідно нової конституції Вірменії, президент обирається парламентом на один семирічний термін. Повноваження нинішнього президента Сержа Саргсяна спливає 9 квітня, на цей же день призначена інавгурація Армена Саркісяна. Після цього старий уряд піде у відставку, і Вірменія повністю перейде до парламентської форми правління.

За кандидатуру Саркісяна 105-місцевий парламент країни проголосував так: 90 депутатів – «за», 10 – «проти».

Президент Вірменії Серж Саргсян 19 січня оголосив ім’я кандидата від правлячої Республіканської партії на пост наступного президента республіки.

Армен Саркісян народився 23 червня 1953 року в Єревані. Саркісян є одним із співзасновників компанії Tetris – Wordtris, яка займається виробництвом і продажем різних модифікацій всесвітньо відомої гри Тетріс.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.