дивись.info

Хто з депутатів нинішнього року прогуляв найбільше засідань ВР

Хто з депутатів нинішнього року прогуляв найбільше засідань ВР

Народні депутати від фракцій «Відродження» та «Батьківщина» найбільше прогулювали засідання у січні та лютому 2018 року.

Про це йдеться в матеріалі Громадського руху «ЧЕСНО», пише УП.

Так, нардепи «Відродження» і «Батьківщина» прогулювали понад 42% голосувань.

Водночас активісти зазначають, що депутати часто не беруть участь у голосуваннях, при цьому перебуваючи у сесійній залі.

Зокрема нардепи від «Відродження» пропустили майже 88% голосувань, а від «Волі народу» – близько 91%, хоча останні були відсутні лише під час 22% голосувань.

Найменше у перші два місяці року голосування пропускала «Самопоміч», обранці від якої взяли участь у 66,7% голосувань.

Крім того, 8 депутатів жодного разу не проголосували, а 7 з них були відсутні під час усіх голосувань січня та лютого 2018 року.

Це Олесь Довгий від, з якого Рада зняла недоторканність за поданням Генеральної прокуратури, Сергій Клюєв, якого Інтерпол оголошував у міжнародний розшук, В’ячеслав Константиновський, який у липні написав заяву про складання депутатського мандату, але Рада не змогла назбирати достатньої кількості голосів за задоволення цієї заяви, нардеп-утікач Олександр Онищенко, який переховується в Лондоні від кримінального переслідування щодо розкрадання майна «Укргазвидобування», Євген Бакулін, зняття недоторканності з якого просив від ради Луценко, Вадим Рабінович та Дмитро Ярош.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.