дивись.info

У Львові відбудеться концерт присвячений Володимиру Івасюку

У Львові відбудеться концерт присвячений Володимиру Івасюку
Володимир Івасюк

У четвер, 8 березня, в четвер, о 17.00 та о 19.30 год, у Львівській Опері відбудуться два концерти присвячені Володимиру Івасюку.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Зазначається, інтерпретації відомих всім пісень представлятимуть: гурт «Курбаси», Тарас Чубай, «Плач Єремії», «Пікардійська Терція», Брія Блессінг та гурт «Шоколад».

Користуючись нагодою, організатори концерту поцікавились, що з цього приводу думає сестра Володимира Івасюка пані Галина.

«Всі по-різному виконують пісні Івасюка. Я погоджуюсь з інтерпретацією кожного, головне – щоб не спотворювали оригінал. Іноді сидиш і думаєш: «А що вони взагалі співають? Невже це Івасюк?». Оригінально подав Івасюка Тарас Чубай. Нову хвилю популярності Володіним пісням приніс проект Тараса Чубая та гурту «Плач Єремії» – «Наш Івасюк». Я чудово розумію – є зміна часу і зміна ритму. І  коли воно близьке до авторства, то все збережено, але набуває нового звучання. І це стосується не тільки музики, а й будь-якого твору. Це – як прочитання поезії: те, що було написано, – одне, те, що подавали пізніше видавці, – вже трішки інше, а те, що ми потім прочитали, – взагалі наше сприйняття. В усьому цьому – велике багатство мистецтва. Це – шалене надбання культури нашого народу», – зазначила Галина Івасюк.

Читайте також: У Львові заснували премію Володимира Івасюка

Вже більше половини квитків продано на обидва концерти. До речі, багато квитків куплено відвідувачами з міст Центральної України, що свідчить про потребу чути справжню українську пісню та її сучасне представлення.

Спеціальний подарунок для відвідувачів концерту підготували учасники української акапельної формації «Пікардійська Терція». Артисти презентують прем’єру пісні «Наче зграї птиць» (сл. та муз. В.Івасюк).

Детальніше про подію: www.uk-ua.facebook.com/ProektIvasyuk

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.