дивись.info

У Львові за 2,5 мільйона гривень закуплять універсальні трактори для прибирання

У Львові за 2,5 мільйона гривень закуплять універсальні трактори для прибирання

У Львові цьогоріч планують придбати 5 універсальних тракторів для прибирання тротуарів, площ, скверів тощо. 

На ці закупівлі у міському бюджеті передбачено 2,5 млн грн. Районні ШРП вже оголосили тендери. Загалом у планах закупити 5 універсальних невеликих тракторів із можливістю механізованого прибирання пішохідної частини, інформує прес-служба Львівської міськради.

«Йдеться про прибирання тротуарів, прибирання проїжджої частини, прибирання скверів та площ. Такий трактор буде невеликий та маневрений, з можливістю прибирання як у зимовий, так і літній періоди часу. Він буде обладнаний щіткою, плугом та піскорозкидувачем, які можна буде використовувати залежно від пори року.

Механізоване прибирання на сьогодні є дуже важливе, адже ми б хотіли максимально полегшити роботу наших двірників, застосовуючи різні механізми. Середній вік двірників становить 55-60 років, нерідко вони мають великі площі для прибирання, тому залучення техніки є необхідним. Власне, у зимово-весняний період, коли сходить сніг, потрібно прибирати тротуари, прибордюрну частину від залишків піскосуміші, дуже важливим є застосування спеціальної техніки. Трактор змітає пісок у купки, а вже ті купки двірники вантажать на машини для вивезення. Тому найближчим часом плануємо провести тендери відповідно до чинного законодавства для того, щоб ці тракторці використовувати вже цієї весни та влітку», – розповіла директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.