дивись.info

Скандальна Анастасія Дєєва стала новим виконавчим директором мережі ЛЖВ

Скандальна Анастасія Дєєва стала новим виконавчим директором мережі ЛЖВ

Анастасія Дєєва стала переможцем конкурсу на посаду виконавчого директора Мережі ЛЖВ. Рішення конкурсної комісії 6 березня затвердила Координаційна рада Мережі ЛЖВ – керуючий орган організації.

Про це повідомляється на сайті організації.

Конкурс на позицію директора найбільшої пацієнтської організації зібрав 52 заявки. Для співбесіди було запрошено 5 кандидатів. Відбір проводила конкурсна комісія, до якої увійшли представники Наглядової ради, Координаційної ради та ради директорів Всеукраїнської мережі ЛЖВ, а також запрошені представники офісу UNAIDS в Україні та Національної ради з питання протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу.

«Фантастичні кандидати, кожен з яких вже сьогодні може посилити Мережу! Те, що нам потрібно вибрати всього 1 людину, дуже ускладнювало завдання комісії. В результаті дуже щільної конкуренції найвищий бал набрала Анастасія Дєєва. Ми раді вітати в нашій команді амбітного, талановитого і цілеспрямованого лідера”, – підкреслив Дмитро Шерембей, голова Мережі ЛЖВ.

Так само він відзначив найближчі цілі організації:

Нова політика в сфері фінансування охорони здоров’я

Нова політика фінансування НПО державою і донорами.

Зупинити епідемії ВІЛ, Туберкульозу і Гепатиту С.

Задати новий стандарт якості роботи НПО, стати міжнародною організацією і досягти фінансової незалежності.

Нагадаємо, Анастасія Дєєва – скандально відома колишній заступник міністра внутрішніх справ з питань європейської інтеграції. Прославилась завдяки відвертим світлинам, поширеним в соцмережах та призначенні на посаду в досить молодому віці (24 роки) як для заступника міністра.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.