Світоліна стала чемпіонкою виставкового турніру в Нью-Йорку

dxlg_4nwaaaf4di_1_650x410

На шляху до трофею українка розгромила трьох суперниць.

Українська тенісистка Еліна Світоліна стала чемпіонкою виставкового турніру Tie Break Tens в Нью-Йорку. Про це повідомляє портал «Великий теніс Україн».

Перша ракетка України на старті впевнено обіграла американку Вінус Вільямс з рахунком 10:3, в півфіналі Світоліна не програла жодного розіграшу проти ще однієї представниці США Коко Вандевен 10:0, а в фінальному протистоянні впоралася з 33 ракеткою світу Чжан Шуай з Китаю - 10:3.

Минулого року чемпіонкою в жіночій сітці Tie Break Tens в Мадриді стала Сімона Халеп.

Далі краща українська тенісистка Еліна Світоліна продовжить боротьбу в турі Indian Wells Masters, де кращим її результатом є четверте коло в 2015 та 2017 років роках. Першість BNP Paribas Open буде проходити з 5 по 18 березня.