дивись.info

Прокуратура шукає понад 4 тисячі військових Криму через дезертирство

Прокуратура шукає понад 4 тисячі військових Криму через дезертирство
Фото: прокуратура

Військова прокуратура Центрального регіону України розшукує 4266 військовослужбовців Криму за підозрою у дезертирстві. Там направили вже 56 обвинувальних актів до суду.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

«За інформацією військової прокуратури Центрального регіону України, з них у 55 випадках призначено проведення спеціального досудового розслідування відповідно до глави 24-1 Кримінального процесуального кодексу України», – йдеться в повідомленні.

До того ж, чотирьох військовослужбовців вже засудили до позбавлення волі з різними строками.

«Як приклад, за державну зраду засуджено колишнього заступника начальника медичної частини Центру медичної реабілітації, санаторного лікування та спецпідготовки особового складу Повітряних та Військово-морських сил ЗСУ «Судак», підполковника медичної служби, який, будучи громадянином України та військовослужбовцем Збройних Сил України, перейшов на службу до держави-агресора, тобто вчиняв дії на шкоду Україні», – додають там.

Там зазначають, що при цьому він «діяв умисно, повністю усвідомлював суспільно-небезпечний характер свого злочину та передбачав, що наслідками його дій буде завдано шкоди суверенітету, територіальній цілісності та обороноздатності української держави».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.