дивись.info

Садовий на американському телебаченні пожалівся на українську корупцію

Садовий на американському телебаченні пожалівся на українську корупцію

Мер Львова Андрій Садовий, який перебуває з візитом у США, на телеканалі «Голос Америки» поскаржився на українську корупцію і запропонував виходи із ситуації.

«По-перше, у Вашингтоні я вперше, тому мені було важливо познайомитися з великою кількістю людей», – сказав Андрій Садовий.

Міський голова Львова зазначив, що зустрічався з мером Нью-Йорка Біллом де Блазіо та спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером.

«Важливо повністю доносити правдиву ситуацію про те, що робиться в Україні, говорити про ті труднощі, які в нас є, тому що Америка сьогодні є найбільш твердим партнером України, який подекуди хоче більше успіху для України, ніж ті люди, які сьогодні про це говорять з екранів телебачення. Тому важлива об’єктивна інформація», – сказав Андрій Садовий.

Він додав, що також зустрічався з представниками МВФ та Світового банку.

«Якщо ми хочемо перемогти у війні з Росією, то ми повинні наводити порядок у нашій країні. Це боротьба з корупцією, це має бути новий закон про вибори, це мають бути ті речі, про які нам говорять як по складах, вчать Україну, що ми маємо зробити», – заявив львівський мер.

« Ось ми сьогодні говоримо про боротьбу з корупцією . Мера Скадовська відсторонили на рік від виконання обов’язків за те, що він купив канцтоварів на 700 гривень. Я думаю, що це апеляцією буде скасовано. Але це показує, як в Україні борються з корупцією. При цьому що ті, хто крадуть на мільярди, всі є на свободі, ніхто їх не рухає. Тому є фейки, а є реальна ситуація…» – сказав Андрій Садовий.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.