дивись.info

У Львові оголосили конкурс на облаштування громадського простору на Сихові

У Львові оголосили конкурс на облаштування громадського простору на Сихові
Фото: ЛМР

Управління архітектури й урбаністики оголосило Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію облаштування громадського простору на Сихові.

Про це повідомили в прес-службі ЛМР.

Зазначається, що до 30 березня триває реєстрація учасників, а до 16 квітня учасники подаватимуть конкурсні проекти, після чого впродовж 23-25 квітня журі підведе підсумки конкурсу.

Громадський простір, у житловому масиві Сихів, стане якісним прикладом підтримки громадськості та створення комфортних умов відпочинку громадян на території Львова. Основними концептуальними завданнями конкурсу є:

  • запропонувати унікальну та ергономічну, архітектурну, урбаністичну та дизайнерську ідею громадського простору центральної площі житлового масиву скверу перед Культурно-освітнім центром ім. О. Довженка з врахуванням планувальної структури кварталу;
  • сформувати центр громадсько-культурного життя, який задовольнятиме потреби сихівської громади в організації рекреації, розвитку та дозвілля;
  • громадський простір повинен стати архітектурно виразною композицією, яка забезпечить перетворення житлового району у єдине функціонально-планувальне та композиційно-просторове ціле і сприятиме вдосконаленню його містобудівної структури і ландшафтно-просторової організації, архітектурно-естетичних якостей забудови.

Конкурсанти мають комплексно підійти до вирішення цієї задачі та зберегти багатофункціональність простору, не переобтяжуючи міський простір.

Премії конкурсу:

Перше місце – 70 000 грн. + контракт

Друге місце – 50 000 грн.

Третє місце – 25 000 грн.

Графік проведення конкурсу:

30.03.2018 18.00 год. – останній термін реєстрації учасників на участь у конкурсі.
16.04.2018 18.00 год. – останній термін подачі конкурсних проектів.
23-25.04.2018 – робота журі конкурсу, підведення підсумків конкурсу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.