дивись.info

Шестимісячний Матвійчик потребує негайної допомоги: небайдужих просять допомогти зібрати кошти

Шестимісячний Матвійчик потребує негайної допомоги: небайдужих просять допомогти зібрати кошти

Допомогти дитині врятувати життя може трансплантація стовбурових клітин кісткового мозку, вартість якої понад 120000 доларів.

Небайдужих просять допомогти зібрати кошти на операцію 6-місячному Матвійчику, який майже 3 місяці перебуває у лікарні з діагнозом: Важкий комбінований імунодефіцит Т(-) В (+) NK(+).

Наразі дитина перебуває в Києві в лікарні ОХМАТДИТ.

«Матвійчику лише 6 місяців і ось вже 2,5 місяці він перебуває у лікарні. У 3,5 місяці Матвійчик гостро захворів, коли з’явилася гарячка, ми звернулись до лікаря зі скаргами і нас госпіталізували в ІКЛ, де як сніг з неба посипалися страшні діагнози: сепсис пневмококової етіології, гнійний менінгіт, двобічна пневмонія.
Дякуючи лікарям ІКЛ, ми долали ці діагнози. Наш хлопчик мужньо боровся, здавалося, що усе позаду.

Але виникла підозра на первинний імунодефіцит і ми були скеровані в ЗУСДМЦ.
Почалися страшні випробування. Матвійчику ставало все гірше за рахунок явищ інтоксикації, проявів дихальної недостатності, погіршення стану. Далі чекала нас реанімація і страшний діагноз, який прозвучав з вуст лікарів: Важкий комбінований імунодефіцит Т(-) В (+) NK(+).
Зараз Матвійчик перебуває в лікарні «ОХМАТДИТ» м. Київ.
Єдиним радикальним методом лікування є трансплантація стовбурових клітин кісткового мозку», – розповідають рідні дитини.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.