дивись.info

Антимонопольний комітет запідозрив дві мережі заправок у змові

Антимонопольний комітет запідозрив дві мережі заправок у змові

Протягом 2017 року в мережах АЗС WOG і ОККО спостерігалися найвищі ціни на бензин А-95 і дизпальне, також оператори синхронно підвищували вартість нафтопродуктів, створюючи передумови для антиконкурентних дій.

Про це йдеться в річному звіті Антимонопольного комітету України за 2017 рік, передає Економічна правда.

В АМКУ повідомляють, що в період з 1 січня по 19 грудня 2017 року ціни на бензин А-95 і дизельне пальне на АЗС WOG та ОККО виросли на 17,3% і 21,7% відповідно. В антимонопольному відзначають, що ТОВ «ОККО Рітейл» і ТОВ «ВОГ Рітейл» на одному рівні встановлювали ціни на АЗС, підвищуючи їх синхронно або з інтервалом в 1-2 дні.

«ОККО Рітейл» і «ВОГ Рітейл», встановлюючи на одному рівні ціни на високооктанові бензини А-95 і дизельне пальне, за відсутності об’єктивних причин для вчинення таких дій, усувають конкуренцію між собою і створюють передумови для підвищення іншим учасникам», – йдеться в звіті АМКУ.

У зв’язку з вищевказаним фактом, розпорядженням держуповноваженого АМКУ від 21 грудня 2017 року, щодо «ОККО Рітейл» і «ВОГ Рітейл» було розпочато розгляд справи, за ознаками порушень у вигляді антиконкурентних і узгоджених дій на ринках роздрібної реалізації нафтопродуктів.

На сьогоднішній день органи комітету здійснюють збір і аналіз доказів у зазначеній справі, в тому числі, проводять позапланові перевірки членів «Нафтогазової асоціації України», куди входять ОККО і WOG.

Нагадаємо, в період з 7 по 12 березня мережі АСЗ ОККО і WOG знизили роздрібні ціни на всі види пального на 50 копійок за літр.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.