дивись.info

Завод «Лорта» має повернути понад 10 мільйонів гривень за зірвані поставки

Завод «Лорта» має повернути понад 10 мільйонів гривень за зірвані поставки
Фото: Zaxid.net

Господарський суд Києва частково задовольнив позов військової прокуратури Західного регіону України та прийняв рішення про стягнення з державного підприємства «Львівський державний завод «Лорта» до Державного бюджету України 10,2 млн грн.

Про це повідомили в ГПУ.

Зокрема у серпні 2016 року між Міністерством оборони і вказаним заводом укладено договір щодо виготовлення і поставки оборонному відомству комплексу «Положення-2», який призначався для використання у зоні проведення антитерористичної операції.

У зв’язку з порушенням термінів виготовлення продукції виконавець повинен був повернути замовнику кошти, отримані раніше як попередню оплату за контрактом, а також сплатити штрафні санкції. Однак зазначені зобов’язання завод у добровільному порядку не виконав.

Реагуючи на виявлені порушення та діючи в інтересах Міноборони, військовою прокуратурою заявлено позов про стягнення зазначених коштів за прострочення виготовлення та поставки військової техніки. Суд погодився з доводами прокурора і зобов’язав підприємство повернути вказані кошти.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.