дивись.info

Олег Синютка став лауреатом загальнонаціональної програми «Людина року»

Олег Синютка став лауреатом загальнонаціональної програми «Людина року»

Серед трьох претендентів на здобуття премії «Людина року» у номінації «Регіональний лідер» – голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Про це пише Кулемет.

«Цей диплом –  визнання успіху Львівщини, визнання краю, де працюють талановиті і патріотично налаштовані люди. І я переконаний, що у цьому дипломі є частинка кожного з двох з половиною мільйонів мешканців Львівщини, які роблять усе для того, щоб наш край був найуспішнішим. Львівщина перша, тому що на Львівщині найстабільніша ситуація та найбільш патріотичні та професійні люди. А інші речі – вже залежать від влади. Перше питання – протидія корупція. Ми маємо сьогодні особливо позитивне відношення Президента та Уряду України. У Львівській ОДА працює окремий підрозділ, який допомагає бізнесу відчувати себе впевнено. Також я переконаний, що це і бажання місцевої влади боротися із корупцією. Корупція та Львівщина – речі несумісні. Напевно, найбільша гарантія нашої інвестиційної привабливості – мудрі люди. А Львівська освіта – це освіта, яка є першою серед регіонів після міста Києва за результатами ЗНО»,  – прокоментував у прямому ефірі телеканалу «NewsOne» номінацію Олег Синютка.

Нагадаємо, загальнонаціональна програма «Людина року» — програма, яка передбачає присудження титулу «Людина року» в Україні за професійні і суспільно значимі досягнення. Програма заснована в 1995 році. Так, окрім голови Львівської ОДА Олега Синютки, лауреатами номінації «Регіональний лідер» стали голова Київської ОДА Олександр Горган та голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.