дивись.info

Стало відомо, хто розроблятиме проектну документацію для переробного комплексу

Стало відомо, хто розроблятиме проектну документацію для переробного комплексу

Узимку, 19 лютого, ЛКП «Зелене місто» оголосило тендер на розроблення проектної документації для майбутнього будівництва механіко-біологічного комплексу з перевантаження та переробки твердих побутових відходів.

Про це повідомили в ЛМР.

За результатами відкритих торгів переможцем було визначено ТОВ «Інститут проектування «Комфортбуд» (м. Львів). Цей тендер проведено, згідно з Законом України «Про публічні закупівлі», з використанням єдиної системи електронних публічних закупівель ProZorro.

У тендері також взяли участь ще два підприємства з м. Львів та м. Рівне. За результатами розгляду тендерних пропозицій було визначено, що пропозиція ТОВ «Інститут проектування «Комфортбуд» відповідає вимогам тендерної документації, а підприємство має необхідний досвід виконання аналогічних робіт та відповідає визначеним кваліфікаційним критеріям.

Нагадаємо, концепція переробного комплексу базується на засадах максимального зменшення обсягів та, найголовніше, залишкового об’єму перероблених відходів, які мають відправлятися на захоронення; відсортувати ресурсоцінну вторинну сировину та зменшити біологічну активність органічних відходів, а також передбачити можливість виробництва твердого умовного палива.

«Загалом, це є принципово важливо для подальшого розвитку проекту, що цей тендер відбувся. При підготовці тендерної документації та визначені кваліфікаційних критеріїв ми керувалися в тому числі професійними консультаціями від французької компанії Egis та вимогами до проектів, що фінансуються за кошти ЄБРР. Можливо, цим можна пояснити невелику кількість учасників, які взяли участь, окремо хотілося б відзначити, що саме львівська компанія продемонструвала повну відповідність кваліфікаційним вимогам та надала найбільш конкурентну пропозицію», – зазначив директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.