дивись.info

Цього року у центрі Львова проведуть капітальний ремонт тротуарів та вулиць

Цього року у центрі Львова проведуть капітальний ремонт тротуарів та вулиць

На комісії фінансів та планування бюджету депутати затвердили титульні списки розподілу коштів на ремонтні роботи та реконструкцію об’єктів на 2018 рік.

Як повідомила голова комісії Вікторія Довжик, на засіданні розглянули і погодили титульні списки об’єктів капітального ремонту житлового фонду ОСББ та ЖБК; перелік об’єктів, видатки на які будуть скеровані на утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури Галицького району та багато іншого.

«На засіданні ми розглянули титульні списки робіт кількох управлінь та департаментів. Взагалі, зараз є дуже важливий період погодження титульних списків, адже після їх погодження починаються всі ремонтні роботи та закупівля необхідного обладнання. Зокрема, Галицька районна адміністрація затверджувала міжквартальні дороги, які вони будуть робити у 2018 році. Це ремонтні роботи на вулицях Котлярській, Братів Рогатинців, Просвіти, Рутковича та інші. З цікавих об’єктів – це фонтани, які ремонтуватимуть в центрі міста: фонтан «Кульбаба», фонтан «Водолій». У титульних списках управління культури передбачена закупівля  обладнання  для народних домів, закупівля книг для бібліотечних фондів. Тепер вони можуть оголошувати закупівлю або розподіляти ці кошти між школами і народними домами.  Зокрема, 1 млн грн – на капітальний ремонт народних домів і 378 тис грн – на закупівлю обладнання. На закупівлю книг для поповнення бібліотечних фондів – 760 тис грн., а на оргтехніку для бібліотек – 500 тис грн., на періодичні видання – ще 100 тис грн».

За словами Вікторії Довжик, також на комісії розглянули звернення департаменту житлового господарства та інфраструктури щодо  затвердження  титульних списків ремонтів, які будуть проводитись у будинках ОСББ і ЖБК.

«На реставрацію пам’яток історії і культури – 1 млн грн., на ліфти ОСББ і ЖБК – 2 млн грн і на капітальний ремонт – 4 млн грн. Це ті кошти, за які департамент буде виконувати роботи в будинках ОСББ і ЖБК. Важливо, щоб усі виконавчі органи затвердили титульні списки якомога швидше, щоб дати старт роботам.  Крім цього, управління освіти  представило програму для підтримки обдарованої молоді, на неї заплановано  – 800 тис грн. Власне, це  є програма, в якій прописано, яким чином ці кошти будуть розприділятись на премії для обдарованих дітей Львова».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.