дивись.info

Львівський виконком відмовився узаконювати забудовнику зайві поверхи

Львівський виконком відмовився узаконювати забудовнику зайві поверхи

Виконком ЛМР відмовився видавати містобудівні документи на продовження будівництва житлового комплексу на вул. Городницькій.

Про це передає кореспондент Дивись.info.

Виконавчий комітет Львівської міської ради не погодив містобудівні умови і обмеження  на будівництво ПАТ «Львівське автотранспортне підприємство – 14630» багатоквартирних житлових будинків із вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом зі знесенням існуючих будівель на вул. Городницькій, 47 (2, 3, 4, 5 черги).

Питання розглядалося ще під час минулого засідання виконкому, але було перенесене через те, що забудовник під час будівництва першої черги кварталу порушив поверховість.

«Інспекція архбудконтролю міста оштрафувала забудовника зобов’язавши його привести у відповідність всі документи. У випадку, якщо б воно не відповідало зонінгу, ми змусили їх відіслати документи на розробку нового детального території. В цьому випадку вони мусять понизити наступні п’ять черг, з чим вони погодилися, щоб вирівняти площу згідно детального плану», – пояснив головний архітектор Львова Юліан Чаплінський.

Втім, членам виконкому такий компроміс не сподобався.

«Це неправильно, ми дали містобудівні умови на певний об’єм, а вони збудували більше», – заявив секретар ради Анатолій Забарило.

Відтак, члени виконкому утримались під час голосування.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.