дивись.info

Польща спростить працевлаштування для українців

Польща спростить працевлаштування для українців

Нові положення покликані поліпшити громадянам України умови ведення бізнесу в Польщі.

Міністр інвестицій і розвитку Польщі Єжи Квециньский заявив, що польский уряд розробляє нові положення соціально-міграційної політики, які повинні полегшити перебування в країні трудових мігрантів, зокрема, з України, повідомляє «Польське радіо».

За словами міністра, польським фірмам буде простіше працевлаштувати іноземців з-за східного кордону країни. Також польський уряд хоче уважно вивчити, в яких регіонах і в яких галузях потрібні робітники, яких компетенцій і професій.

Крім того, нові положення покликані поліпшити громадянам України умови ведення бізнесу в Польщі.

Не дивлячись на те, що в Польщі досить ліберальна міграційна політика, проходження всіх формальностей, все одно, займає тривалий час. Тому підприємці запропонували уряду найняти додаткових чиновників для видачі дозволів на роботу.

Також польські роботодавці побоюються, що хороші працівники не будуть довго чекати необхідні документи, а трудових мігрантів з України все активніше шукають підприємці з Чехії, Словаччини та Угорщини.

Очікується, що нові положення будуть готові вже до літа, так як робота над новою міграційною політикою триває вже кілька місяців.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.