дивись.info

Родина нового омбудсмена займається бізнесом в анексованому Криму

Родина нового омбудсмена займається бізнесом в анексованому Криму

Новопризначена уповноважена з прав людини Людмила Денісова є однією з контролерів компанії, яку після анексії РФ Криму перереєстрували на російську податкову.

Про це повідомляє Bihus.Info з посиланням на відповідні документи.

Її доньки також значаться серед засновників ще п’яти кримських компаній.

До анексії півострова Денісова володіла чвертю будівельної компанії «Крымжелезобетон». У  2015 році сімферопольське підприємство перереєстрували за російським законодавством.

Її засновником в Єдиному держреєстрі юросіб РФ значиться українська ТОВ «Тріора», 25% статутного капіталу якої внесла Денісова.

У листопаді 2014 року на російську податкову перереєстрували ще одну пов’язану з Денісовою компанію —«Севастопольмарінсервіс». При цьому на місце омбудсмена у складі засновників увійшла її донька Олена Титаренко.

Також Титаренко є співвласницею кримських ООО «Промтекстиль», «Бизнес Альянс» і «Дигаймер», які займаються виробництвом тканин, будівництвом і орендою нерухомості. Молодша донька Денісової Олександра Квітко теж володіє половиною ООО «Фирма Д.Э.В», що спеціалізується на здачі в оренду нерухомого майна.

Зазначимо, що російська ООО «Строительная компания «Крымжелезобетон» відсутня у деклараціях Людмили Денісової за 2015 і 2016 роки.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.