дивись.info

Україна не дозволить росіянам голосувати у консульствах РФ, — Аваков

Україна не дозволить росіянам голосувати у консульствах РФ, — Аваков

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив тимчасово повіреному у справах Російської Федерації в Україні, що 18 березня до дипустанов РФ для голосування допускатимуться виключно особи з дипломатичним статусом.

Про це він написав у Facebook

«МВС України повідомляє, що в неділю 18 березня 2018 року режим охорони дипломатичних установ Російської Федерації на території України – в Києві, Харкові, Одесі та Львові – не передбачатиме доступ до цих об’єктів громадян РФ для голосування на виборах», – повідомив Аваков.

«З огляду на публічні акції протесту в українському суспільстві, нехтування з боку Росії законними вимогами української сторони, щоб уникнути провокацій і можливих важких наслідків, підрозділи Нацполіції і Нацгвардії забезпечать в цей день належну охорону всіх дипломатичних представництв і установ, а також прилеглих до них територій – відповідно до Віденської конвенції», – зазначив він.

За словами міністра, доступ до установ матимуть виключно особи з дипломатичним статусом. Інші особи і громадяни РФ в цей день на територію диппредставництв допускатися не будуть.

«МВС звертається до дипломатів і громадян Російської Федерації з проханням підкоритися законним вимогам України – не провокувати ситуацію, дотримуватися порядку і законів України», – заявив Аваков.

Він зазначив, що раніше викликав тимчасово повіреного у справах Російської Федерації в Україні і довів до нього офіційну позицію української сторони щодо виборів 18 березня.

«Розраховую, що моя слобожанська мова була доступна і зрозуміла», – додав міністр.

У МВС заявили, що проведення незаконних виборів на суверенній українській території в порушення всіх норм міжнародного права неприпустиме.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.