дивись.info

Яценюк та його уряд довели, що можна позбавитися залежності від російського газу, – Святослав Шевчук

Яценюк та його уряд довели, що можна позбавитися залежності від російського газу, – Святослав Шевчук
Святослав Шевчук. Фото: Главком

Голова Української греко-католицької церкви (УГКЦ) Святослав Шевчук під час міжнародної конференції «Революція, війна та її наслідки» 16 березня у Варшаві наголосив, що в Україні все ще «Війна триває, попри те, що заголовки ЗМІ в Західній Європі уже не говорять про це».

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Шевчук також нагадав, як можна вирішити проблему із залежністю від російського газу та порадив звернути увагу на досвід у цьому питанні екс-прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.

«Хочу підкреслити, що ми маємо допомагати собі самі, підтримувати одне одного, адже якщо ти можеш покластися на себе, то зможеш розраховувати на допомогу сусідів та друзів», – зазначив він.

Глава УГКЦ подякував всім тим, хто в Європі на багатьох рівнях пропонував свою допомогу, зокрема через впровадження санкцій проти Російської Федерації, і через це сам зазнає збитків.

«Але дозвольте нагадати вам, в Україні ще гинуть молоді люди, війна триває, попри те, що заголовки ЗМІ в Західній Європі уже не говорять про це», – сказав він.

Він закликав європейських політиків, приймаючи рішення, зважувати політичні та економічні питання, і пам’ятати, що на шальках терезів – людські життя в Україні. Одним із таких рішень він назвав питання відмови від російського газу.

«Якщо в країнах ЄС ви піднімаєте питання, чи можна повністю відмовитися від російського газу, запросіть колишнього прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка. Він розповість вам, як це можливо. До 2014 було важко знайти країну, яка була б настільки залежна від російського газу й нафти. Україна була дуже залежна. Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк та його уряд довели, що від цієї залежності можна позбавитися», – наголосив він.

Зазначається, що із відомих політиків у конференції «Революція, війна та її наслідки» брали участь 45-й президент Франції Франсуа Олланд та прем‘єр-міністр України 2014-2016 рр. Арсеній Яценюк.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.