дивись.info

У ЛОР заявили, що контролюючі органи недостатньо проводять моніторинг будівництва у Львові

У ЛОР заявили, що контролюючі органи недостатньо проводять моніторинг будівництва у Львові
Фото: ЛОР

Сьогодні, 19 березня, в обласній раді відбулося громадське обговорення інформації Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області щодо результатів комплексної перевірки діяльності Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львові.

Відповідний проект рішення виноситься на засідання сесії обласної ради 20 березня, пише прес-служба ЛОР.

Як розповів голова комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики Богдан Гагалюк, слухання були ініційовані очолюваною ним комісією.

«На засідання нашої комісії під час розгляду звернень від громадян, забудовників зі Львова, ми запрошуємо представників інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові. Але вони наші запрошення ігнорують. Вважаю, що контролюючі органи недостатньо проводять моніторинг об’єктів будівництва, у тому числі незаконних. Наприклад, біля аеропорту «Львів» відбувається забудова багатоповерхівками», – зазначив Гагалюк.

За його словами, наслідком цього може стати заборона Державіаслужби здійснення великих трансатлантичних рейсів до Львова. «Це відповідно знизить пасажиропотік і рівень нашого аеропорту», – сказав він.

Окрім того, Богдан Гагалюк заявив, що забудова міста Львів відбувається сьогодні хаотично.

«Кількість забудов, які є сумнівними і незаконно будуються в місті, – близько 20. По них проводяться кримінальні і адміністративні провадження. Якщо немає потрібних документів на будівництво, то його необхідно зупиняти на перших стадіях, а не розводити руками, коли вже все збудовано. Додам, що за моніторинг і контроль будівництва відповідає державна архітектурно-будівельна інспекція», – наголосив депутат облради.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.