дивись.info

В «Новій пошті» розповіли, скільки грошей вилучили правоохоронці

В «Новій пошті» розповіли, скільки грошей вилучили правоохоронці
Фото: Вголос

Правоохоронні органи під час проведення обшуків в офісах компанії «Нова Пошта» у п’ятницю вилучили 132 тисячі гривень.

Про це в інтерв’ю ЕП повідомив співвласник компанії В’ячеслав Клімов.

«Були проведені обшуки в 42 касах в 6 відділеннях по всій Україні і в офісі. Жодних порушень не було, тільки в відділенні номер 1 міста Харкова правоохоронці вилучили 132 тис. гривень», – сказав Клімов.

«Це були гроші клієнта, які очікували переказу через нашу фінансову компанію “Пост Фінанс». Вони призначалися одній компанії, і очікували видачі клієнтам. Про це є відповідна проводка і відображення у фінансових документах «Пост Фінанс», – додав він.

«Ми будемо це оскаржувати, тому що це абсолютно законні і відображені у фінансовій звітності компанії «Пост Фінанс» гроші, які належать нашим клієнтам. Напевно, саме про ці гроші говорить прес-секретар генпрокурора», – підсумував співвласник компанії.

Як повідомлялося, у суботу Лариса Сарган заявила, що після обшуків в офісних та складських приміщеннях «Нової пошти» та споріднених з нею підприємств повідомлення про підозру не складалися та запобіжні заходи не обиралися.

«За результатами проведених обшуків виявлено та вилучено документи щодо фінансово-господарської діяльності ТОВ«Нова Пошта» і зазначених вище підприємств та готівкові грошові кошти, які не обліковані та не оприбутковані в касі та в бухгалтерських документах», – повідомила вона.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.