• USD: 36.50
  • EUR: 38.80

Львівська облрада вимагає жорстокої реакції на антиукраїнські виступи у Варшаві

Львівська облрада вимагає жорстокої реакції на антиукраїнські виступи у Варшаві

Депутати Львівської  обласної ради вимагають відреагувати на на антиукраїнські виступи біля Посольства України у Варшаві, передає кореспондент Дивись.info.

Депутати Львівської обласної ради вимагають відреагувати на антиукраїнські виступи біля Посольства України у Варшаві, передає кореспондент Дивись.info.

Про це йдеться у зверненні Львівської облради до Міністерства закордонних справ України та Служби безпеки України.

«Львівська обласна рада висловлює своє обурення подіями, що відбулися 19 березня 2018 року біля Посольства України у Варшаві, коли група радикалів із символікою польських організацій спалила портрети Героїв України Степана Бандери та Романа Шухевича.

Особливо цинічним виглядає те, що зазначені дії відбулися за участі депутата Сейму Республіки Польща Роберта Вінніцького, який вчинив наругу над символом національно-визвольної боротьби України – червоно-чорним прапором і розтоптав його перед камерами.

З огляду на це, ми, депутати Львівської обласної ради, вимагаємо від Міністерства закордонних справ України та СБУ негайної і жорстокої реакції. Зокрема, вважаємо необхідним оголосити згаданого депутата Сейму Республіки Польща персоною, не бажаною для перебування в Україні», - йдеться у зверненні ЛОР.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: