дивись.info

На тендер від Львівоблавтодору вартістю понад 5 мільйонів зголосилася тільки одна компанія

На тендер від Львівоблавтодору вартістю понад 5 мільйонів зголосилася тільки одна компанія

Тендер на постачання дизельного пального для Львівського облавтодору вартістю 5 мільйонів 240 тисяч гривень викрало ТОВ «Науково-виробниче об’єднання «Бінар».

Про це стало відомо із сайту публічних закупівель ProZorro.

Тендерна документація була оприлюднена наприкінці лютого. Початкова пропозиція була 5 мільйонів 260 тисяч гривень. Натомість ТОВ «Науково-виробниче об’єднання «Бінар» запропонувало 5 мільйонів 240 тисяч гривень, будучи єдиним учасником торгів.

Згідно із договором, виконавець зобов’язується поставити 200 тисяч літрів дизпального. «Ціна товару не може змінюватись після підписання договору і до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків зміни ринкової вартості за одиницю такого товару, але не більше 10% від початкової вартості за погодженням з ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», але тільки після першої поставки», – зазначено у тендерній документації.

Поставка товару має здійснювати у Зимну Воду.

Угоду було підписано 19 березня. Згідно з договором, вартість літра дизпального становить 25,70 гривні.

Станом на сьогодні вартість дизпального на АЗС коливається у межах від 23,97 до 28,99 гривні за літр.

ТОВ «НВО Бінар» – досить відомий на ринку трейдер нафтопродуктів. Компанія активно займається продажем бітуму.

Засновниками ТОВ «НВО «Бінар» є Дмитро Вайсер і його батько Марк Вайсер, який є директором фірми. Статут фірми становить 44 тис грн.

Згідно із даними YouControl, ТОВ «НВО «Бінар» 2011 року отримало три тендери ДП «Львівський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» на постачання бітуму на загальну суму майже 39 мільйонів гривень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.