дивись.info

У Львові сімом іноземцям заборонено в’їзд на територію України

У Львові сімом іноземцям заборонено в’їзд на територію України

У Львові нинішнього року притягнули до відповідальності 240 осіб, з яких 208 – іноземці за порушення законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства.

Про це повідомили в ГУ Нацполіції у Львівській області.

«В рамках оперативного відпрацювання працівники регіональних підрозділів Державної міграційної служби України та прикордонної служби притягнули до відповідальності 240 осіб. З них: 208 – за ст.203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України), 6 – за ст.204 (порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства та оформлення для них документів), 25 – за ст.205 (невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства) КУпАП та ще одного – за ст. 206 (порушення порядку надання іноземцям та особам без громадянства житла, транспортних засобів та сприяння в наданні інших послуг) КУпАП», – йдеться у повідомленні .

Відтак направлено 56 подань про примусове повернення іноземців та осіб без громадянства в країну походження, з яких 42 задоволено, а також 9 подань про заборону в’їзду громадян на територію України, з них задоволено – 7.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.