дивись.info

Від Львова до Харкова має майоріти один стяг, — Садовий відповів націоналістам щодо бандерівського прапора

Від Львова до Харкова має майоріти один стяг, — Садовий відповів націоналістам щодо бандерівського прапора
20 лютого на флагштоці перед Львівської міськради вперше вивісили червоно-чорний прапор. Фото: Zaxid.net

Львівські націоналісти вимагають обов’язкового вивішування бандерівського прапора.

Завтра, 22 березня, представники низки націоналістичних організацій вимагатимуть від депутатів Львівської міськради проголосувати за ухвалу про обов’язкове вивішування червоно-чорного прапора на адміністративних будівлях міста у дні пам’ятних дат. Натомість, міський голова Львова Андрій Садовий заявив, червоно-чорний прапор будуть вивішувати як це передбачає ухвала 15 лютого, про це йдеться на його сторінці у Faсebook.

«Комусь дуже хочеться, щоб українці бились між собою. Нам підкидають провокації і дивляться, як ми будемо реагувати.Місяць тому Львівська міська рада ухвалила рішення про офіційне використання цілого ряду символіки, серед якого і червоно-чорний прапор (а також прапори козацтва, ЗУНР, збройних сил України і так далі) під час святкових днів у Львові. Натомість деякі гарячі голови вимагали, щоб червоно-чорний прапор вивішувався замість державного (щоправда потім погоджувались, аби це було поруч) над Ратушею і Високим Замком.

Моя позиція наступна: державний прапор у нас один і над містами від Львова до Харкова мають майоріти однакові національні стяги! Натомість червоно-чорний прапор боротьби ми, як це і передбачає наша ухвала будемо вивішувати на флагштоці біля Ратуші в певні історичні дні, пов’язані з національно-визвольною боротьбою», – йдеться в повідомленні.

Додамо, що завтра, 22 березня, представники «Національного корпусу», ВО «Свобода», «Правого сектора» та «Соколу» 22 березня проведуть чергову мирну акцію під стінами Львівської міської ради на захист бандерівського прапора.

Нагадаємо, що 15 лютого під час сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про відзначення на території м. Львова дат, пов’язаних із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті борців за незалежність України».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.