дивись.info

Львівські депутати затвердили програму компенсації пільгового проїзду

Львівські депутати затвердили програму компенсації пільгового проїзду

Депутати Львівської міської ради затвердили Програму здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян електротранспортом Львова, паспорт і порядок здійснення таких компенсацій, передає кореспондент Дивись.info.

Згідно програми, підставою для обчислення втрат доходів підприємства-перевізника обсягу компенсації є звітні дані, статистичні дані, інші форми звітності, що застосовуються підприємством-перевізником. За основу при складанні розрахунків приймається виручка від перевезення платних пасажирів, кількість перевезених платних пасажирів, вартість проїзду та коефіцієнт співвідношення кількості пасажирів-пільговиків та пасажирів, які оплачують проїзд.

Суму компенсаційних виплат, яка підлягає відшкодуванню за забезпечення пільгового проїзду окремих пільгових категорій громадян, розраховуватимуть як добуток фактичної виручки від надання послуг із перевезення пасажирів і коефіцієнту співвідношення кількості пасажирів-пільговиків та пасажирів, які оплачують проїзд.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.