дивись.info

На Львівщині засуджено майстра лісу за незаконні порубки дерев

На Львівщині засуджено майстра лісу за незаконні порубки дерев

Через службову недбалість посадовця були заподіяні збитки на загальну суму майже двісті тисяч гривень.

Впродовж 2017 року майстер лісу районного лісогосподарства, неналежно виконуючи свої службові обов’язки, допустив у закріплених за ним кварталах самовільні рубки 27 дерев породи дуб, граб, липа та  клен, інформує прес-служба поліції Львівської області.

Окрім того, посадовець не вживав заходів щодо виявлення порушників і притягнення їх до відповідальності та не доповідав керівництву лісопідприємства про факти незаконних рубок у ввіреному під його охорону обході. Внаслідок протиправних дій чоловіка  охоронюваним державою інтересам та підприємству було завдано збитків на 198,4 тисяч гривень.

Майстру лісу, який створив передумови для вчинення самовільної вирубки дерев, повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.367 Кримінального кодексу України (службова недбалість) та обвинувальний акт скеровано на розгляд в суд.

У березні цього року суд призначив обвинуваченому покарання у виді  штрафу в розмірі чотирьохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 6 800 гривень, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій на підприємствах та організаціях всіх форм власності у лісовій сфері протягом року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.