дивись.info

У Львові пропонують запустити студентський шатл-бас на Рясне

У Львові пропонують запустити студентський шатл-бас на Рясне

Студенти з Рясного повинні отримати можливість користатися правом пільгового проїзду у громадському транспорті. Наприклад, через запуск соціального шатл-басу у мікрорайон.

На цьому 22 березня під час сесії Львівської міської ради у своєму запиті наголосив депутат Львівської міськради Михайло Дідух.

«Наприклад, із Сихова студенти можуть добратись на навчання за 1,5 гривні трамваєм чи тролейбусом. Натомість ряснянська молодь не має такої змоги. Це можна вирішити, запустивши шатл-бас до трамваю №7 з безкоштовною пересадкою студентів. Також можна взяти за основу варіант студентського автобусу, який курсує з Пасічної. Дотація цього автобуса та електротранспорту відбувається із загального бюджету Львова, тому логічним буде дотування транспорту і для мешканців Рясного», – переконаний депутат.

Також він вкотре звернув увагу на бездіяльність чиновників у вирішення загальної проблеми Рясного із транспортним сполученням. Зокрема, перестали курсувати маршрути №12, 30, 49, які сполучають мікрорайон із Приміським і Головним залізничними вокзалами, автостанціями та лікарнями.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.