дивись.info

Україна закінчила постачати танки Таїланду і тепер виготовлятиме «Оплоти» для ЗСУ

Україна закінчила постачати танки Таїланду і тепер виготовлятиме «Оплоти» для ЗСУ

Контракт на постачання основних бойових танків «Оплот-Т» до Королівства Таїланд успішно завершено. Крайня партія бойових машин успішно витримала випробування у присутності замовників і ближчим часом буде направлена до країни дислокації.

Про це заявив генеральний директор ДК «Укроборонпром» Павло Букін після завершення випробувань, перелає Главком.

«Контракт виконувався попри нечесну конкуренцію та військову агресію Росії. Ми вдячні нашим стратегічним партнерам із Таїланду за мудре розуміння проблем, з якими зіткнулась Україна, і за віру, що Україна здатна подолати штучні перепони, зведені на шляху наших взаємин», – наголосив Букін.

За його словами, реалізація «тайського контракту» дозволила Україні отримати валютні надходження до бюджету та завантажити виробничі потужності підприємств Концерну.

«Із завершенням експортного контракту з Таїландом Концерн налаштовується на виробництво танків для ЗСУ. БМ «Оплот», прийнятий на озброєння ще 2009 року, вимагає оновлення деяких комплектуючих. Адже за цей час з’явилися важливі технологічні інновації. Водночас Збройні сили та підприємства «Укроборонпрому» отримали досвід застосування військової техніки у зоні АТО. Ми готові інтегрувати в «Оплоти» для української армії технології, опрацьовані з урахуванням бойового досвіду. Ідеться про передове цифрове оснащення, зокрема, прицільний комплекс та систему управління вогнем», – зазначив Букін.

Букін підкреслив, що роботи зі створення нових «Оплотів» відбуваються у відповідності до дослідно-конструкторських робіт, які наразі узгоджуються із Міноборони України. Ці роботи передбачають і значну модернізацію Т-64, які експлуатуються в український армії, для уніфікації з «Оплотами».

Досягнутий рівень оснащення буде у подальшому застосовано і для модернізації основних бойових танків Т-64. Така уніфікація значно зменшить вартість виробництва «Оплотів» та модернізації Т-64.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.