дивись.info

На Львівщині засудили організаторів масштабного виробництва фальсифікованого алкоголю (фото)

На Львівщині засудили організаторів масштабного виробництва фальсифікованого алкоголю (фото)
Фото: поліція

Зловмисники налагодили потужне та масштабне виробництво фальсифікованого алкоголю та розгалужену мережу його розповсюдження у західних областях України.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.

Зокрема, суд визнав винним членів організованої злочинної групи у скоєнні низки злочинів та засудив організатора до чотирьох років позбавлення волі із встановленням йому іспитового строку терміном на два роки, а двох його співучасників – до сплати штрафів.

«Отримавши інформацію про діяльність підпільних цехів з виробництва фальсифікованої горілки, оперативники проаналізували географію розповсюдження значних партій контрафакту у торгівельну мережу, встановили місця розташування міні-заводів, «перевалочних баз», місце виготовлення поліграфії, а також організаторів «алкогольного бізнесу» та маршрути поставок фальсифікованої продукції», – йдеться в повідомленні поліції.

Окрім того, правоохоронці перекрили канали постачання спирту для потреб зловмисників.

Виробничі потужності були розташовані у Львівській, Тернопільській та Закарпатській областях, а збут – у прикордонних районах та у західних областях України.

Фото: поліція

Під час санкціонованих обшуків було вилучено промислові лінії та інше обладнання для незаконного виробництва спиртного, понад 90 тисяч пляшок фальсифікованої алкогольної продукції різних торговельних марок, 80 тонн спирту, більше 30 тисяч підроблених марок акцизного податку, а також коштів в сумі майже 2,5 мільйонів гривень, виручених від незаконного промислу.

Таким чином було попереджено потрапляння на споживчий ринок Західного регіону держави фальсифікату горілки на загальну суму у понад 30 мільйонів гривень.

У поліції також зазначили, що проведеною експертизою підтверджено, що вилучена продукція є водно-спиртовою сумішшю, яка не відповідає вимогам діючого державного стандарту на горілки, а наклеєні на пляшки марки акцизного податку для маркування алкогольних напоїв виготовлені не визначеним поліграфічним підприємством.
 Рішенням міськрайонного суду трьох членів організованої злочинної групи було визнано винними у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.28 – ч.1,2 ст.204 та ч.1 ст.199 КК України та засуджено: організатора до чотирьох років позбавлення волі із встановленням йому іспитового строку терміном на два роки, а двох його співучасників – до сплати штрафів в сумі понад 50 тисяч гривень.
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.