дивись.info

У Львівській обласній лікарні відкрили сучасний операційний блок

У Львівській обласній лікарні відкрили сучасний операційний блок

Сьогодні, 27 березня, відбулося відкриття нового операційного блоку хірургічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні.

У приміщенні замінили електромережі, водопостачання та водовідведення, мережі подачі кисню та вуглекислого газу для проведення малоінвазивних втручань, а також закупили сучасне обладнання.

Кошти на ці потреби було скеровано субвенцією з Державного бюджету на соцекономрозвиток та залучено позабюджетний фінансовий ресурс.

За словами медиків, осучаснення операційного блоку дасть можливість покращити якість надання медичної допомоги та збільшити кількість операційних втручань. Операційна хірургічного відділення є унікальною за своєю будовою, дає можливість візуалізації навчального процесу для студентів Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, курсантів післядипломної освіти, лікарів-інтернів. В Європі така можливість є у Відні та Львові. Кожного року у відділенні проводиться 1700-1800 операційних втручань, з них близько 40% – це малоінвазивні операційні втручання.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.