дивись.info

Три проекти з Старосамбірського району будуть фінансуватися за європейські кошти

Три проекти з Старосамбірського району будуть фінансуватися за європейські кошти
Фото: ЛОР

Сьогодні, 28 березня, у м. Старий Самбір голова ЛОР Олександр Ганущин взяв участь у конференції «Успіх Старосамбірщини в рамках міжнародної співпраці та нові конкурсні можливості». 

Про це повідомляє прес-служба ЛОР.

Як зазначив голова ЛОР, Старосамбірщина дуже гарно себе проявила в конкурсах проектів, що будуть фінансуватися за європейські кошти в рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020».

«Три проекти з Старосамбірського району отримають велике фінансування. І зараз, коли ми оголосили нові конкурси щодо співпраці зі сходом, коли триває новий набір на невеликі проекти в рамках тієї ж Програми «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020», ми розраховуємо, що громади саме Старосамбірщини будуть дуже активними», – зазначив Ганущин.

Фото: ЛОР

«Крім того, нам дуже хотілося, щоб тут також прижився наш конкурс, спрямований на Карпати. Сподіваюся, що саме з населених пунктів цього району заявок буде найбільше», – наголосив голова Львівської обласної ради.

Відтак, під час засідання презентували успіхи Старосамбірщини, а саме – три проекти-переможці: «Спільно на охороні  людського життя. Інтегрована польсько-українська система невідкладної медичної допомоги на прикордонні»; «Покращення якості вод транскордонної річки Вирва, яка є притокою ріки Вігор, що несе свої води до річки Сян (басейн Балтійського моря) через будівництво каналізаційної мережі в містах Загуж (Польща) і Добромиль (Україна)»; «Пантера – Транспорт у районі Перемишля та Нижанкович за спадщину співпраці».

Крім того, загалу представили нові конкурсні можливості громад задля соціально-економічного розвитку Старосамбірщини. Зокрема, презентували конкурс освітніх обмінів між закладами Львівської та Луганської областей; конкурс культурних обмінів між закладами Львівської та Луганської областей; конкурс обмінів між засобами масової інформації Львівської та Луганської областей; конкурс ініціатив місцевих карпатських громад.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.