дивись.info

У Львові стартує п’ятнадцята «Французька весна»

У Львові стартує п’ятнадцята «Французька весна»
Фото: Platfor.ma

З 2 до 29 квітня у Львові відбудеться 15-та «Французька весна в Україні» – фестивальний ювілей під знаком спільних ініціатив і новаторських проектів.

Про це повідомили в прес-службі ЛМР.

«Французька весна» знову приходить в Україну і в її ритмі протягом квітня житимуть Київ, Бердичів, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Львів, Одеса, Рівне та Харків. Посольство Франції в Україні, Французький інститут в Україні, мережа Альянс Франсез в Україні за підтримки Львівської міської ради, мерії міста Тулуза та чисельних урядових і неурядових інституцій України запрошують вкотре зануритись у розмаїття французького мистецтва, а також оцінити результати франко-українського співробітництва і надихнутися на нові звершення»,- зазначив Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

«Ми насправді очікуємо, що з початком «Французької весни» прийде вже справжня весна до Львова. Я хочу запросити усіх колег на заходи, які будуть. Дуже добре і дуже важливо, що у Львові є така добра традиція, яка кожного року зворушує серця дуже великої кількості людей. Бажаю усім знайти те, що до душі і просто отримувати задоволення», – сказав Москаленко.

«Це правда, що у Львові дуже багато культурних заходів і немає жодного дня, аби не відбувся якийсь фестиваль, концерт, цікава виставка або конференція. І окрім цього всього місто Львів – це місто, яке дуже шанується і яке дуже любить французьку культуру», – Ніколя Фасіно, директор ГО «Альянс Франсез» у Львові.

Спільні франко-українські проекти знайдуть своє продовження у художніх виставках, фотопроектах, муралах, концертах. Численні французькі гості «Французької весни» будуть діалогувати з українськими митцями, глядачами, слухачами, як через творчість на сценах чи у галерейних залах, так і безпосередньо під час зустрічей та обмінах думками. Серед давноочікуваних гостей варто зазначити братів Давіда та Стефана Фоенкіносів, які приїдуть презентувати новий фільм і українське видання перекладеної двома десятками мов книги «Ніжність». Квітень житиме у ритмі «Французької весни».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.