дивись.info

Будівництво сміттєпереробного заводу на Львівщині розпочнеться вже нинішнього року, – Синютка

Будівництво сміттєпереробного заводу на Львівщині розпочнеться вже нинішнього року, – Синютка

Будівництво сміттєпереробного заводу на Львівщині буде розпочато у 2018 році. Про це під час публічного звіту заявив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

«Переконаний, що, незважаючи на те, що, на жаль, наші громади не надто позитивно сприймають думку про будівництво заводу тут чи деінде, ми розпочнемо цю роботу вже у 2018 році. У другому кварталі нинішнього року ви почуєте назву компанії, яка дала згоду на будівництво заводу», – заявив Олег Синютка.

Він також розповів, що з 25 млн грн, які щомісяця Львів перераховує ЛОДА за вивіз сміття, 11-12 млн грн вдається спрямувати на вирішення екологічних питань у селах та містах області.

«Коли була загроза надзвичайної ситуації, Львів витрачав 25 млн грн щомісяця на вивіз сміття. Тепер кожного місяця місто перераховує ці 25 млн грн в обласний бюджет і ними розпоряджається ЛОДА. Щомісяця із цих 25 млн грн, 11 або 12 млн грн ідуть на те, щоб профінансувати вирішення екологічних проблем у містах і містечках області, які сьогодні пов’язані із ТПВ. За минулий рік профінансували декілька десятків млн грн, зекономивши на вивезенні ТПВ і вирішивши проблему вивезення сміття зі Львова», – заявив Олег Синютка.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.